Страшно модні образи на Хелловін

Отже, ви вирішили не сидіти вдома, а податися на святкову вечірку. Який образ вибрати, щоб не злитися з натовпом?

За статистикою найчастіші образи на Хелловін вечірках це вампіри, відьми, герої фільмів-жахів і як не дивно - медсестри. Чому б не відійти від стилю карнавал і не надихнутися подіумними образами, створюючи свій образ на Halloween?

Пропонуємо почати з основного тренду сезону – мережива.

Мереживо – це завжди святково. Водночас мереживо це і загадковість. Образ нареченої, принцеси і навіть привида може бути дуже fashion. А якщо додати шкіряні ремені, баски у стилі ALEXANDER MCQUEEN образ буде цілком містичний.

Шкіра

Вироби зі шкіри більш ніж підходять для осіннього свята страху. За допомогою одягу зі шкіри можна створити образ мисливця на потвор, винищувачки вампірів або навпаки, представника сил темряви.

Чорно-біла класика

Нудно, скажете ви? Зовсім ні. Цього сезону багато дизайнерів у своїх колекціях використали це поєднання для стилю колор блокінгу. Можна підібрати вбрання, яке вигідно підкреслить саме вашу фігуру. А якщо поєднувати різні фактури, прозорі та жорсткі, образ стане більш характерним. При цьому додати аксесуари, тематичний макіяж та вуаля!

Футуризм та фактурність.

Складний крій, фактурність, незвичайний макіяж і образ гостя з далекої галактики готовий.

Вініл

У гардеробі багатьох модників уже оселився цей тренд. Вінілова куртка або плащ явно виділить вас на вечірці серед однотипних зомбі.

Оксамит

Що може бути царственішим і урочистішим? Причому, таке вбрання цілком стане в нагоді вам і в новорічну ніч. Королева Ночі на всі часи, а не всім набридла медсестра.

І звичайно ж аксесуари та макіяж.

Всі прикраси з чорними та фіолетовими великими каменями, великі хрести, масивні ланцюги та прозорі рукавички. Щоб бути в центрі уваги, не обов'язково малювати на обличчі шрами та кров. Можна надіти червоний лаковий тренч, обіграти його стильними аксесуарами і сам граф Дракула оцінить ваш модний образ!

4530 Ткани и Фурнитура © 2022